Dizainerio Blogas

Spec_Paveikslelis_

Kilnojama paroda PC “Panorama”

Paroda „Solidarumas su Lietuva. Lenkų ir lietuvių susitikimai 1988-1994“

Lenkijos ambasados rengiamos kilnojamos parodos foto galerijai parinkti X-stand stovai. Kryžminės kojų konstrukcijos ir matinio sidabro spalvos Flexiframe plastiko rėmai sugrupuoti į trikampius stendus, kurie yra ekonomiški, lengvi, patvarūs ir greitai surenkami.

Plačiau apie tai puslapyje:  Stovai>>>

Informacija apie vykstančią parodą parengta pagal: Naujienos Panoramoje

Nuo birželio 25 d.  prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ vyksta paroda „Solidarumas su Lietuva. Lenkų ir lietuvių susitikimai 1988-1994“.

Parodos tikslas – parodyti Lenkijos ir Lietuvos opozicijų kontaktų pradžią, Lenkijos Respublikos vyriausybės poziciją Lietuvos nepriklausomybės atgavimo išvakarėse bei dvišalių kontaktų dinamiką iki pasirašant 1994 m. tarpvalstybinio bendradarbiavimo sutartį.

Parodoje išsamiai pristatoma Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio ir Lenkijos „Solidarumo“ veikla, nepriklausomybės atkūrimo procesai, pirmieji oficialūs šalių vadovų susitikimai, jų metu priimti susitarimai. Paroda parengta Lenkijos Respublikos ambasados Lietuvoje ir „Karta“ centro iniciatyva.

Parodą bus galima apžiūrėti visą mėnesį.

Mark Brick stovai 

Galima rinktis dviejų spalvų stovus: metinės juodos ir sidabro pilkos. Kryžminės konstrukcijos dėka rėmų plotis gali būti nuo 500 iki 760 mm.

admin