Balsavimo kabinos iš flexiframe sistemos

DSC_1749

Paskutinių metų balsavimų organizatoriai pastebimai skiria vis daugiau dėmesio savo rinkėjams – aplinkai į kurią jie atvyksta atlikti savo pilietinę pareigą. Praėjusių rinkimų balsavimo kabinos buvo įvairios, tačiau ne visur geriausios būklės. Atlikus tyrimus aiškėja, kad rinkėjai atvykę į savo apylinkes tvirtina jog, esant gražiai aplinkai, keliamas jų pasitikėjimas rinkimų sistema, kyla atsakingumas renkantis kandidatus, žmonės teigimai atsiliepia apie demokratijos raišką.

Aplinka nėra viskas, bet sutikime, kad ji įtakoja rinkėjo dvasines nuostatas.

DSC_1748

G A M I NAM E 1-os, 2-jų ir 3-jų vietų mobilias BALSAVIMO KABINAS

Siūlome iš tvirto plastiko surenkamas iš 700×1000 mm dydžio skydelių konstrukcijas, iš kurių galima susirinkti pageidaujamų vietų balsavui skirtas kabinas:

  • Jos gali būti – vienvietės,dvivietes, trivietes, keturvietes; dvipuses arba vienpuses.
  • Jos pagamintos iš surenkamų pilkos (metalic) spalvos plastiko rėmų su užpildu (vadinamų skydelių) ir transportavimo krepšiais. Surenkamos specialių chromuotų jungčių pagalba – be jokių įrankių, nereikalingas specialaus pasirengimas ar įgūdžiai.

DSC06671 DSC_1421

Pasibaigus rinkimams kabinos išmontuojamos ir supakuojamos į kompaktiškus krepšius – taip saugomos nuo pažeidimų ir dulkių prireikus patogiai transportuojamos.
Išardytų kabinų skydelių rėmai vėliau gali būti naudojami ir pritaikomi informacijai arba plakatams eksponuoti – priemonė daugiafunkcinė.

 

Dabaexpo-Flexiframe-surinkimas DSC_0564

 

Neigaliuju balsavimo kabina

Balsavimo kabinos padidintų gabaritų projektas skirtas neįgaliesiems.